درباره ما

گروه تبلیغاتی هنرمند در سال 1360 هجری شمسی کار خود را با تابلوسازی و ساخت تابلوهای پلاستیک ، فیکسه کاری و کرکره ای در یک کارگاه کوچک آغاز کرد و از همان زمان به عنوان یکی از مطرح ترین سازندگان تابلو در شهر یزد شناخته شد.
در گام بعد در سال 1380 با تاسیس کانون تبلیغاتی هنرمند با ورود به بازار و عرصه رسانه های محیطی فصل جدیدی از فعالیت های گروه هنرمند و برای اولین بار در شهر یزد یعنی فعالیت تخصصی در حوزه تابلوهای تبلیغاتی محیطی شهری آغاز شد و تا به امروز ادامه دارد . 
کانون تبلیغاتی هنرمند در آن سالهای اولیه با طراحی و اجرای ایده پردازی توانست سازه هایی با ابعاد مناسب فضای شهری و کیفیت کم نظیر از فنی و زیبایی که امکان تبلیغاتی گسترده و وسعت دادن به دامنه تبلیغات از محورهای اصلی به سطح معابر درون شهری و حتی برون شهری را دارا میباشد اجرا نماید .
کانون تبلیغاتی هنرمند مفتخر است که از ابتدای کار تا به حال توانسته است از لحاظ تعداد سازه ، موقعیت ها و تجربه و کیفیت به سوی رتبه یک تبلیغات شهرهای یزد و کرمان بایستد .
در گام بعدی در سال 1390 باز فصل جدیدی از فعالیت های گروه تبلیغاتی هنرمند در حوزه ی تابلوهای تبلیغاتی محیطی شهری کرمان و اهواز آغاز گردید .
بی شک تلاش مستمر گروه تبلیغاتی هنرمند در زمینه های خدماتی من جملهتابلوسازی ، چاپ دیجیتال ، پل سازی و تبلیغات محیطی شهرهای یزد ، اهواز ، کرمان و فرودگاه بین المللی شهریزد برای موفقت هرچه بیشتر مشتریان خود توانسته است اعتمادی را ایجاد کند که امروز او را به عنوان بزرگترین رسانه دار محیطی جنوب کشور به جهت در اختیار داشتن بالاترین تعداد تابلوهای تبلیغاتی محیطی ، میتواند گسترده ترین و دقیق ترین عملکرد را برای ارتباط برند های مختلف جامعه را فراهم آورد . 
تخصص ، تعهد ، تجربه ، مسئولیت پذیری ، وفاداری ، خلاقیت ، ارائه خدمات عالی و پشتیبانی ، مانیتورینگ حرفه ای از اصول بارز گروه تبلیغاتی هنرمند میباشد.
 

 تاریخ ثبت : 29 خرداد 1400
  آخرین به روزرسانی : 14 دی 1400
 
 1705